Gekleed zwemmen 2019

      1 reactie op Gekleed zwemmen 2019

Het is traditie bij onze brigade dat we aan het begin van de herfst gekleed zwemmen tijdens onze cluburen. De afstanden zijn als vanouds 250, 600 of 1.000 meter. De afstanden konden gezwommen worden tijdens onze cluburen in Zwemcentrum Rotterdam, Oostelijk Zwembad, Zwembad Alexanderhof, Sportfonsenbad Noord en zwembad de Wilgenring,

Vanzelfsprekend was onze “huisfotograaf” Hugo aanwezig voor beelden, hieronder enkele sfeerbeelden uit zwembad de Wilgenring van woensdag 9 oktober j.l.

1 gedachte over “Gekleed zwemmen 2019

 1. Michaël van vliet

  Jammer in 2021 was er weer geen gekleed zwemmen. Ik mis het wel. Maar ik hoop dat het volgend jaar weer gaat gebeuren (2022). Misschien als uitzondering, twee keer in dat jaar? Om zo het in te kunnen halen, van het jaar 2021. Zodat jullie de kassa weer kunnen aanvullen ( 2 herinneringen met uitzondering). Ik zie uit naar het moment dat het weer kan!

  Met vriendelijke groet,
  Michaël van Vliet
  Jasmijnstr 1
  1783CD Den Helder

Geef een reactie