Corona-update zwembaden

Gisteren is er bekend gemaakt dat per 11 mei 2020 de binnenzwembaden onder voorwaarden weer open mogen.

Een positieve ontwikkeling, maar helaas betekent dit nog niet dat wij per direct onze cluburen weer kunnen hervatten. Op dit moment wordt er door de gezamenlijke zwembonden en organisaties hard gewerkt aan protocollen die nodig zijn voor het veilig en verantwoord heropenen van de zwembaden. Wat dit voor ons als R.R.B. gaat betekenen is nu nog niet duidelijk.

Het bestuur van de RRB houdt de ontwikkelingen nauwlettend in de gaten en zodra er meer nieuws is maken wij dat zo snel mogelijk bekend.

Hierbij willen we meegeven dat wij onze activiteiten pas opstarten als wij dit veilig en verantwoord kunnen aanbieden aan de hand van de gestelde maatregelen. De gezondheid en veiligheid van onze leden en vrijwilligers staan immers boven alles. 

Wij hopen dan ook op je begrip en geduld, hoe moeilijk we dit ook vinden. 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Geef een reactie